Katı Solucan Gübresi, Tahıl & Tarla Yetiştiriciği için

Tahıllar & Tarla için Solucan Gübresi

Tahıllar & Tarla için Solucan Gübresi kullanımı gün geçtikçe artmakta ve ciddi memnuniyet verici sonuçlar elde edilmektedir.

Kullanılan tarlalarda toprağın yumuşadığı, su tutma oranının arttığı ve verimin % 30’ların üstüne çıktığı da  gözlemler ile tespit edilmiştir.

Solucan gübresinin genel maksatlı bilinen özeliklerini aşağıda maddeler halinde yayınladık. Ayrıntılı bilgi ve broşür için lütfen irtibata geçiniz.

 • Ürünlerimizde kimyasal atık kalmaz
 • Toprakta kimyasal gübre ve ilaç sayesinde bulunan zararlı organizmaları yok eder
 • Tüm bitkilerin ihtiyaç duyduğu enzimleri rahat bir şekilde almasını sağlar
 • Toprağın organik madde oranını artırır,
 • Toprağın %30-40 su tutma kapasitesini arttırır
 • Ürünlerin kök gelişimini arttırır, erkencilik sağlar
 • Ürünlerinizdeki verim artışını % 40’a kadar çıkartır, Raf ömrünü uzatır
 • İçeriğinde herhangi bir ot tohumu bulundurmaz
 • Sebze ve meyvelerde lezzet ve aroma da unuttuğunuz tadları hatırlatır
 • Aşırı kullanımda ürünlerinize herhangi bir zarar vermez

 

 

 

 

 

Comments

comments

3 thoughts on “Tahıllar & Tarla için Solucan Gübresi

 1. 400 dönüm Konya/Aksaray da buğday ektik bu sene taban gübresi olarak kullandık anlayamadığım bir şey var tam olarak solucan gübresi denilen ürün gübre mi toprak düzenleyici mi? Ben epey detaylı inceledim bence toprak düzenleyici li gübre çünkü çoklu işlevi var bakalım mahsul de göreceğiz. İlk izlenimim toprak yumuşadı ilk hafta sonunda gözle görülüyor farkı bakalım mahsul de de istediğimiz sonucu alabilirsek bundan sonra solucan gübresinden başka gübreyi arazilerimize sokmamayı düşünüyorum.

  1. Ahmet bey marul seranız içinde ürün kullanımını tavsiye etmiştik topraksız tarımda zannedersem güzel sonuçlar aldınız, bizde mutluyuz aldığınız sonuçlardan. Evet sizinde söylediğiniz gibi hem toprak düzenleyici hemde organik gübredir solucan gübresi. Bu güne kadar kullandığınız kimyasal kalıtım larıda 2 sene düzenli kullanım sonucunda topraklarınızda nötürüze eder.Bizi seçtiğiniz ve değerli yorumlarınız için tüm ekibim adına teşekkür ederim.

 2. Buğday ve arpa ekiminin masrafı çok verim az para kazandırmıyor. Arkadaşların tavsiyesi ile mısır ektik geçen sene 120 dönüm organik gübre ile taban gübresi verdik. 3 su verdik sadece sonuçlar çok güzel arpa be buğdaydan aldığımızın neredeyse yarısı kadar fazla ürün aldık. Yüzümüz güldü Maşallah. Arkadaşların yönlendirmelerini dikkate alın dinleyin kazanacağınıza eminim. Teşekür ederim bir kez de sizlerin huzurunda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir