Gymnocalycium Gübresi, Kaktüs Gübresi

Gymnocalycium Kaktüs özel gübre

Gymnocalycium Kaktüse özel gübre hazırlama uygulamamız başlamıştır. Bu kapsamda yaptığımız işbirlikleri neticesinde hangi kaktüsün Azot, Fosfor ve Potasyum isteği belirlenip Gymnocalycium kaktüse özel gübre hazırlamaya başladık.
Bu sayede maliyet düşürerek Gymnocalycium kaktüsünüzün ihtiyacını daha ucuza karşılayarak gereksiz kaynaklara ücret ödemeyeceksiniz.

Bir çok kaynakta Gymnocalycium kaktüslerin gübre ihtiyacının diğer bitkilere göre daha az olduğu söylense de, gerek kök gelişimi, gerek gövde gelişimi olsun çiçek ve tohum verimine kadar bir çok alanda gözle görülür bir gelişme olduğu aşikardır. Burada dikkat edilmesi gereken Gymnocalycium kaktüsün gübre isteğinin ne olduğunu bilmektir.
Bir çok kaktüs Azot oranı az Fosfor ve Potas oranı daha yüksek gübreye ihtiyaç duyar. Burada Gymnocalycium kaktüsün ne kadar Azot oranına ihtiyaç duyacağı, ne kadar Fosfor ve Potasyum ihtiyacı olduğunu bu gübrelerin ne kadarını kullanabileceğidir. Biz Gymnocalycium kaktüsünüzün ihtiyacına göre özel gübre hazırlayıp adresinize teslim ediyoruz.

Gymnocalycium Kaktüs’e özel Katı Gübre 100 Gr 11.90 ( 5.5 Luk saksıya son baharda 1 çay kaşığı yeterlidir)
Gymnocalycium Kaktüs’e özel Sıvı Gübre 100 ml 13.90 ( 1 litre suya katılarak verilir)

Gymnocalycium Kaktüs’e özel Katı Gübre 250 Gr 24.90 ( 5.5 Luk saksıya son baharda 1 çay kaşığı yeterlidir)
Gymnocalycium Kaktüs’e özel Sıvı Gübre 250 ml 29.90 ( 1 litre suya katılarak verilir)

Siparişlere göre gübre hazırlandığı için 4/7 Gün arasında kargoya teslim edilir. Acil sipariş ihtiyacı olan ziyaretçilerimiz lütfen ihtiyaçlarıı başka bir firmadan karşılasınlar.

Sipariş WhatsApp : 0532 761 0 761

Gymnocalycium Kaktüs Gübresi geliştirme Gymnocalycium-Bonsai.blogspot.com ekibine teşekkür ederiz.
Gymnocalycium Kaktüs Gübresi egzotikgarden.com’ ekibi tarafından test edilip, kök gelişimi, gövde gelişimi, çiçeklenme ve tohum alımında faydalı gübre onayı almıştır.

Comments

comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir